Yaşamkent Profilo Servisi

Yaşamkent Profilo Servisi 1Yaşamkent Profilo servisi; Ankara’nın Yaşamkent ilçesindeki müşterileri ve kullanıcıları için hiç durmadan hizmet veren bir servis merkezidir.

Profilo markalı ürünler için alanında tecrübeli ve uzman personeli sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan işinde güler yüzlü ekimiz ile gerek çağrı merkezi ve gerekse de online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda klima cihazlarınız için de Yaşamkent Profilo servisi ile görüşerek filtre temizliği yaptırabilir, böylelikle klima cihazınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Elde yıkamaya göre çok daha hijyenik ve su tasarrufu sağlayan beyaz eşya cihazı olan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılmamalıdır. Aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapağı tutan silikonların zamanla yıpranmasına ve bozulmasına yol açmaktadır.

Bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması gibi durumlarda da bilinçsiz bir şekilde kapak tamir edilmemeli ve derhal Yaşamkent Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Profilo bulaşık makinelerinde uzman ve profesyonel servis ekibimiz ile iletişime geçerek kapağınızın kapanmama problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Buzdolapları yiyecek ve içeceklerin uzun süreli taze ve soğuk olarak kalmasını sağlayan cihazlardır. Her evde bulunan Profilo buzdolaplarının Yaşamkent Profilo servisi olarak no-frost bölümü aşırı yiyecek ile doldurulmaması tavsiye edilmektedir.

No-frost bölümünün fazla miktarda yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozacaktır. Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost bölümünün arıza yapması durumunda da Yaşamkent Profilo servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

Çamaşır makineleri yüksek sıcaklık ayarı ve kumaş türüne göre seçebileceğiniz programlar sayesinde hesaplı bir şekilde kıyafetlerinizin temizliğini sağlamaktadır. Çamaşır makinenizin ısıtıcılarında bir arıza olması çamaşırlarınızı sıcak su ile yıkamayı engellemektedir.

Böyle bir durum tesit edildiğinde makinenin çalışması durdurulmalı ve hemen Yaşamkent Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Parça değişimi ya da tamir işlemini sağlayabileceğiniz bu servis aynı zamanda en iyi fiyat garantisini de vermektedir.

Evlerimizde bulunan televizyon cihazlarının zaman içinde bozulması kaçınılmazdır. Ancak Yaşamkent Profilo servisi ile iletişime geçerek günün her saati televizyonunuzun tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda içindeki parçaların bozulması ya da yıpranması durumunda da Yaşamkent Profilo servisi orijinal yedek parça ile arızalı parçayı derhal değiştirmektedir.

Şofben cihazları da kombi bulunmayan evlerde sıcak su için kullanılan elektrikli cihazlardandır. Zamanla içindeki parçaların yıpranması ya da yanlış kullanım sebebi ile şofbenlerinizde bozulma ya da eski verimle çalışmama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Yaşamkent Profilo servisi olarak bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden alanında uzman Yaşamkent Profilo servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!