Yenimahalle Alarko Servisi

Alarko Servisi

Kombi denilince akla ilk gelen markalardan biridir Alarko. İklimlendirme sistemleri için klima hizmetinde, su ısıtıcı şofben hizmetinde güvenilir ve kaliteli ürün sunan Yenimahalle Alarko servisi, tüketiciyi de bilinçlendirmektedir. Güler yüzlü personelleri ile evinizde, ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz elektronik araç gereçler için kurulumdan kullanıma hizmet vermektedir.

Yenimahalle Alarko servisi, ürün seçiminde de yardımcı olmaktadır. Klimalarda, ısıtma ve soğutma opsiyonlarının yeterliliği ile ilgili motor gücü seçiminde müşterilere yardımcı olmaktadır. Klima gazı dolumunda da hizmet vermektedir. İlk kurulumda veya daha sonrasında taşınma durumlarında tekrar söküm ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şofbenler için kullanım alanlarına ve kullanılacak bölge ve fonksiyona göre en uygun ürün skalasını sunarak, müşterilerini memnun etmektedir. Mutfak veya banyo kullanımı için uygun ürünü belirleme de yardımcı olmaktadır. Ürün kullanımı ile ilgili gerekli bilgiyi, alıcı ile en anlaşılır şekilde paylaşmaktadır.

Kombi satın alacak kişilere su basıncını ayarlamayı, kombideki basıncın 1,5 üzeri olması durumunda su boşaltma işlemini ve kullanım ile ilgili diğer detayları anlatmaktadır. Kombi de oluşabilecek gaz kaçaklarında 187 nolu telefonu arayarak ilk yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgileri paylaşmaktadır. Oluşabilecek hasarlarda teknik destek sağlamaktadır.