Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko Servisi olarak 25 yıllık bir deneyim ile Alarko marka kombişofbenklima ve kazanlarınıza detaylı bakım yapıyor, arıza durumunda profesyonel ekibimizle hızla müdahalede bulunuyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri her mevsim yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Alarko markası ise bu tür cihazlarda lider konumdaki markalardan bir tanesidir. İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri tüm Alarko marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir.

Gezici servis araçlarımız ile Ankara Yenimahalle sakinlerine hiçbir şekilde zaman kaybettirmeden anında yardımcı olmaktayız. TSE standartlarında hizmet veren firmamızın donanımlı bir atölyesi mevcuttur. Atölyemizde her türlü Alarko marka cihazın orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Yenimahalle sakinleri bizlere günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabiliyor ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Yerinde bakım onarım yaptığımız gibi ayrıca atölyemizde de cihazlarınıza kapsamlı bakım hizmeti sağlamaktayız. Yenimahalle Alarko Servisi uzman teknisyenlerimiz her konuda müşterilerimize titiz bir çalışma ortaya koyarak yardımcı olmaktadır.

Kombiler Alarko markasının en iyi cihazlarındandır. Ancak bazen kombilerde verim düşüklüğü ortaya çıkabilmektedir. Örneğin kombinizdeki plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör arızalandığı takdirde sıcak su verimi de düşecektir.

Verimli bir sıcak su almanız açısından bu kısmın düzgün çalışması önemlidir. Yenimahalle Alarko Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde bu parçaların da her birine gerekli özen gösterilerek bakım sağlanmaktadır.

Kombiler konusunda karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi de baca gazı sensörü arızasıdır. Baca sensörü baca gazının sıcaklığını kontrol eden kısımdır. Eğer bir arıza oluşmuş ise cihazınızı resetlemeli yani baştan başlatmalısınız. Ancak herhangi bir geri dönüş alamazsanız uzman desteği için Yenimahalle Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Klimalar konusunda gün içerisinde bizlere pek çok arıza kaydı gelebiliyor. Örneğin dış ünite eğer devreye girmiyor ise elektrik devrelerine bakmak gerekir. Cihaza elektrik akımının tam olarak gittiğinden emin olunmalıdır.

Ayrıca dış ünitenin çalışması için kumandanın da sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Klimanızın program ayarları da doğru bir şekilde yapılmış olmalıdır. Ancak dış ünite hiçbir şekilde devreye girmiyor ise uzman desteği için Yenimahalle Alarko Servisi merkez servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Alarko markasının sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi de şofbenlerdir. Eğer şofben suyu arzu ettiğinizden daha fazla ısıtıyor ise elektrik devre arızası ortaya çıkmış olabilir. Şofbeninizi yeniden başlatınız.

Su basıncında bir sorun olabilir, yükselmiş mi kontrol etmelisiniz. Ayrıca emniyet termostatına da bakmak gerekecektir. Şofbeniniz için profesyonel bakımı Yenimahalle Alarko Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşarak almanız mümkündür.

Kombi denilince akla ilk gelen markalardan biridir Alarko. İklimlendirme sistemleri için klima hizmetinde, su ısıtıcı şofben hizmetinde güvenilir ve kaliteli ürün sunan Yenimahalle Alarko servisi, tüketiciyi de bilinçlendirmektedir. Güler yüzlü personelleri ile evinizde, ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz elektronik araç gereçler için kurulumdan kullanıma hizmet vermektedir.

Yenimahalle Alarko servisi, ürün seçiminde de yardımcı olmaktadır. Klimalarda, ısıtma ve soğutma opsiyonlarının yeterliliği ile ilgili motor gücü seçiminde müşterilere yardımcı olmaktadır. Klima gazı dolumunda da hizmet vermektedir. İlk kurulumda veya daha sonrasında taşınma durumlarında tekrar söküm ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şofbenler için kullanım alanlarına ve kullanılacak bölge ve fonksiyona göre en uygun ürün skalasını sunarak, müşterilerini memnun etmektedir. Mutfak veya banyo kullanımı için uygun ürünü belirleme de yardımcı olmaktadır. Ürün kullanımı ile ilgili gerekli bilgiyi, alıcı ile en anlaşılır şekilde paylaşmaktadır.

Kombi satın alacak kişilere su basıncını ayarlamayı, kombideki basıncın 1,5 üzeri olması durumunda su boşaltma işlemini ve kullanım ile ilgili diğer detayları anlatmaktadır. Kombi de oluşabilecek gaz kaçaklarında 187 nolu telefonu arayarak ilk yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgileri paylaşmaktadır. Oluşabilecek hasarlarda teknik destek sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!