Yenimahalle Baymak Servisi

Baymak Servisi

Kombi yakıt olarak doğalgaz kullanılan bölgelerdeki en önemli ev eşyalarından biridir. Gazın yakımını ve enerjiye dönüşmesini sağlayan bu cihazlarda meydana gelen arızalar günlük hayatı olumsuz etkileyeceği ve aynı zamanda da gazın yanıcı ve patlayıcı olması nedeni ile önemli ve tehlikelidir. Yenimahalle baymak servisi tüm baymak marka ürünlerin arızası durumunda evinize gelmekte ve gerekli onarımı yapmaktadır.

Baymak marka klima sistemlerindeki arızalar için de çağırabileceğiniz bir teknik ekip olan servis çağırdığınız andan itibaren kısa süre içinde kendilerine verilen adreste olmaktadır. Yenimahalle baymak servisi tamamen işinde uzman olan ustalardan oluşmaktadır. Yıllardır tüm baymak marka şofben ve kombi arızaları onarmışlar ve arıza sebebini tamamen ortadan kaldırarak cihazların uzun yıllar kullanılmasını sağlamışlardır.

Kombi arızalarında teknik servis tarafından yapılan işlemlerden bazıları baca tıkanıklık kontrolü, kombi sistem ve tesisat temizliği, cihazın beyni olan elektronik kartın takılması ve değişimi, garanti başlangıç işlemlerinin yapılması ve kombinin ısınma ihtiyacı duyulmadığı zamanlarda gaz tasarrufu sağlamak adına peteklerden ve kombi üzerindeki sıcaklık ayar düğmesinden kapatılması gibi teknik işlemlerden oluşmaktadır.