Yenimahalle Baymak Servisi

Yenimahalle Baymak Servisi, ısıtma ve soğutma sistemlerinde lider markalardan bir tanesi olan Baymak marka cihazların her türlü bakımını garantili bir şekilde yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sıcak su, ısınma ve iklimlendirme ihtiyacı günümüzün en doğal ve ciddi ihtiyaçları arasındadır. Hem mutfaklarda hem de banyolarda günün 24 saati sıcak su almak eviniz olsun işletmeniz olsun çok önemlidir.

Ancak bazı nedenlerden dolayı bu ihtiyacınız karşılanmıyor ise ya yıllık bakımları ihmal etmiş ya da aksam ya da parça sorunu ile karşı karşıya gelmişsiniz demektir. Kombişofbenkazan ve klimalar konusunda hayatı oldukça kolaylaştıran Baymak markası her ortama uygun modeli bulunan bir markadır.

Hemen her şehrimizde olduğu gibi Ankara ilimizde de Baymak cihazları yoğun bir taleple karşılanmaktadır. Yenimahalle sakinleri ise Baymak marka cihazlarında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda 25 yıllık bir deneyimi bulunan Yenimahalle Baymak Servisi adı ile görev yapan firmamızla irtibata geçerek problemlerini hızlı bir şekilde çözüyor. Baymak marka her tür cihazınızın orijinal yedek parçası atölyemizde bulunduğundan herhangi bir şekilde yedek parça sıkıntısı da çekmemektesiniz.

Müşterilerinin memnuniyetini daima birinci planda tutan firmamız bu anlamda gece gündüz demeden aralıksız hizmet sunmaktadır. Öyle ki nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışan firmamız Yenimahalle Baymak Servisi ister telefon numarasından ister web sitesinden günün her saati rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Yenimahalle Baymak Kombi Servisi

Isıtma ve soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kombilerdir. Kombiler hem evlerde hem de işyerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını en iyi karşılayan cihazlardır. Kombilerde karşılaşacağınız arızaların bir kısmı bir takım önlemlerle önüne geçilebilecek türdedir. Ancak bazı arızalar sizlerin de üstesinden gelemeyeceği ciddi sorunlardır. Bu sebeple uzman desteği gerekir. Yenimahalle Baymak Servisi olarak belirtmek isteriz ki kombinizde herhangi bir arıza oluşmuş ise arıza kodu şeklinde bunu panelde görmeniz mümkündür.

Kombilerde karşınıza çıkabilecek arızalardan bir tanesi aşırı sıcaklık kilitlenmesi sorunudur. Tesisat su sıcaklığı eğer en yüksek konuma gelmiş ise limit termostat cihazı korumak adına kendisini kapatır ve cihaz çalışmaz. Kombiniz kalorifer konumunda çalışıyor ise öncelikle kalorifer vanalarını kontrol edebilirsiniz.

Kalorifer vananız kapalı ise açın ve en az üç kaloriferin de çalıştığından emin olun. Eğer sorununuz düzelmez ise cihazınıza reset atın. Üç defa reset attınız ancak yine de olumlu bir sonuç alamamış iseniz kalorifer filtresinde tıkanma, ana eşanjörde kireçlenme ya da üç yollu vana konum değiştirmiş olabilir, kontrol edilmelidir. Yenimahalle Baymak Servisi uzman teknisyenimiz konu ile ilgili sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

Baymak kombi gibi şofben, kazan, klima gibi cihazlarınızda ortaya çıkabilecek arıza durumlarında da hiç zaman kaybetmeden Yenimahalle Baymak Servisi merkez ofisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Kombi yakıt olarak doğalgaz kullanılan bölgelerdeki en önemli ev eşyalarından biridir. Gazın yakımını ve enerjiye dönüşmesini sağlayan bu cihazlarda meydana gelen arızalar günlük hayatı olumsuz etkileyeceği ve aynı zamanda da gazın yanıcı ve patlayıcı olması nedeni ile önemli ve tehlikelidir. Yenimahalle baymak servisi tüm baymak marka ürünlerin arızası durumunda evinize gelmekte ve gerekli onarımı yapmaktadır.

Kombi arızalarında teknik servis tarafından yapılan işlemlerden bazıları baca tıkanıklık kontrolü, kombi sistem ve tesisat temizliği, cihazın beyni olan elektronik kartın takılması ve değişimi, garanti başlangıç işlemlerinin yapılması ve kombinin ısınma ihtiyacı duyulmadığı zamanlarda gaz tasarrufu sağlamak adına peteklerden ve kombi üzerindeki sıcaklık ayar düğmesinden kapatılması gibi teknik işlemlerden oluşmaktadır.

Yenimahalle Baymak Klima Servisi

Baymak marka klima sistemlerindeki arızalar için de çağırabileceğiniz bir teknik ekip olan servis çağırdığınız andan itibaren kısa süre içinde kendilerine verilen adreste olmaktadır. Yenimahalle baymak servisi tamamen işinde uzman olan ustalardan oluşmaktadır. Yıllardır tüm baymak marka şofben ve kombi arızaları onarmışlar ve arıza sebebini tamamen ortadan kaldırarak cihazların uzun yıllar kullanılmasını sağlamışlardır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!