Yenimahalle Bosch Servisi

Bosch Servisi

Yaşanan soruna ve müşteriye özel çözümler üreterek sıkıntının yeniden yaşanmamak üzere ortadan kaldırılmasına odaklanan Yenimahalle Bosch servisi ekipleri çamaşır makinesi modellerinde yaşanabilecek her türlü problemde yanınızda olur. Ekonomik fiyatlar ve hızlı çözüm önerileriyle 0 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan konusunda deneyimli ekiplerimiz düzenli aralıklarla bakımı önerilen klima ve şofben gibi ürünlerin verimli bir şekilde uzun süreli çalışmasını sağlar.

Keşif ve montaj aşamasında başlayan şofben kurulum hizmetlerimiz, parça değişikliği durumunda ilave garanti süresi verilerek sürdürülür. Elektrik tüketiminin artmasıyla yaşanan sorunlarda profesyonel ekiplerle su damlatmadan sesli çalışmaya, uyarı ışığı yanmadan gaz kaçırmaya kadar her aşamada donanımlı kadrosuyla günün her saati çalışan Yenimahalle Bosch servisi, mobil servis ağıyla Ankara`nın her köşesine hizmet götürür. Ev ya da iş yerinize en uygun klima ve kombi seçiminde profesyonel kadromuz ücretsiz keşif hizmeti sağlar.

Bulaşık makinesi ve akla gelecek her türlü teknolojik cihazda yaşanan sorunlar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Buzdolabı teknik servis ve garantili parça değiştirme işlemleriyle profesyonel çözümler sunan ekiplerimiz gerekli belgelere sahiptir.