Yenimahalle Buderus Servisi

Yaşam alanlarında kullandığımız mekanik cihazlar konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Ancak doğalgaz ile çalışan kombi gibi cihazların kullanımlarında dikkatli olmak gereklidir.

Özellikle kış aylarında evden çıkardan cihazın tamamen kapatılması ya da tasarruf sağlanabilmesi için bazı peteklerin kapatılması da tasarruf sağlamayacak, cihazlarınızın daha çok enerji harcamasına neden olacağı için daha yüklü faturalarla karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. Bu alanda Yenimahalle Buderus Servisi olarak hizmetlerimiz ile ilgili en doğru bilgiyi ve en kaliteli teknik desteği alabilirsiniz.

Yenimahalle Buderus Servisi son teknoloji ile üretilen ve her türlü emniyet sistemini barındıran kombi cihazlarının arıza açması durumunda ilk danışabileceğiniz servistir. Doğaya en az zarar veren, çevreyi kömür veya fuel-oil gibi kirletmeyen doğalgaz, çevreci bir enerji ürünüdür. Üstelik yoğuşmalı kombi modeelleri ile de bu zarar en aza indirilmiştir.

Bacalı ciha z modellerinin hemen terk edilmesi ve hermetik cihazlara geçiş sağlanması ekonomik yönden olduğu kadar sağlık açısından da son derece faydalıdır. Bacalı ürünler yanma esnasında ihtiyaç duyduğu oksijeni bulunduğu ortamdan temin ettiği için mekanın sık sık havalandırılması gerekmektedir, bu da zaten belli maliyetlerle ısıttığımızın mekanın soğumasına neden olacaktır.

Bütün yaz boyunca çalışan klima cihazlarının ful performans göstermesi ile filtre kısımları tamamen dolar. Bunun yanında çeşitli parçalar üzerinde aşınmalar yaşanabilir. Bunların önüne geçebilmek için yılda iki kez Yenimahalle Buderus Servisi tarafından bakımının yapılması önerilmektedir.

Bakımı yapılan cihazlar yenilenmiş olacak ve bir yıllık çalışma yükünden kurtularak daha az enerji ile daha yüksek performans ortaya çıkaracaktır. Buderus Klima ile ilgili tüm sorunlarınızı firma olarak kusursuzca çözeceğimizi garanti ederiz. Klima montajı, bakır boru çekilme işi, gaz takviyesi gibi işlerinizde 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Özellikle şofben kullanımları için Yenimahalle Buderus Servisi kaliteli ve profesyonel teknik destek sunmaktadır. Elektronik cihazların kullanımlarına çok dikkat edilmeli ve geri dönülmez arızalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka alanında uzman profesyonel teknik destekler tercih edilmelidir.

Aşırı rüzgarlı havalarda şofben kullanımına dikkar edilmelidir, özellikle bacalı cihazlar ter tepen rüzgar ile birlikte sönebilir, ortama gaz sızılmasına neden olabilir. Aynı şekilde baca eğiminin de aşağı yöne olması gerekmektedir ve baca ucundaki şapkanın da takılı olması mecburidir.

Yenimahalle Buderus Servisi kombi, şofben ve kazan sistemleri konusunda yıllardır Yenimahalle sakinlerinin ev ve işyerlerinde yer alan Buderus markasının hızlı bir şekilde ulaşıp hızlı bir şekilde cihaz bakım onarım yaptırabileceğiniz şehrin en köklü firmasıdır. Buderus marka cihazlar özellikle performans açısından oldukça verimlidir. İnsanların günlük ısınma ve sıcak su ihtiyacının karşılayan bu cihazlar yıllık bakımları yapıldığı takdirde uzun vadede sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Buderus markasının hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler ile ilgili gün içerisinde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela kombilerde genleşme tankı arızası bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesidir. Suyun hacmindeki genişleme ile birlikte cihaza herhangi bir zararın gelmemesi adına genleşme tanklarını görevlerini yaparlar.

Fakat bazen bu kısımda arızalanmalar görülebilir. Zaman içerisinde membranın delinmesi durumu, hava ile ilgili olan bölümdeki hava azalması nedeni ile cihaz bu sorunu çıkarabilir. Genellikle uzun süre bakımı yapılmayan kombilerde genleşme tankı arızaları kendisini göstermektedir. Kombinize ciddi zarar veren genleşme tankı arızalarında Yenimahalle Buderus Servisi olarak gerekli uzman desteğimizi göstermekteyiz.

Buderus markasının büyük bir memnuniyet ile kullanılan diğer bir cihazı kazanlardır. Kazanlarda da pek çok arıza çeşidi ile karşılaşabiliyoruz. Mesela yakıt gelmesine karşın ateşleme olmaması problemi karşımıza çıkabilmektedir.

Hava ayarının çok yüksek olması, elektrot ayarının yanlış ayarlanması, beyin ile ateşleme trafosu arasında bağlantı hatası, yakıtta su birikmesi ya da memede pislik birikmesi gibi nedenleri saymak mümkündür. Buderus marka kazanınızın yıllık bakımları olsun, parça değişimi olsun, tesisat temizliği olsun her türlü talebinizde Yenimahalle Buderus Servisi ekiplerimiz anında sizlere yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Buderus Servisi olarak kurumsal hizmet anlayışı ile profesyonel hizmet sağlamaktayız. Ayrıca teknolojiye ayak uydurarak hızlı ve kesin sonuç odaklı işlem yürütmekteyiz. Telefonla destek, online destek gibi hizmetlerinin yanı sıra sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Dilerseniz cihazlarınız için yerinde, dilerseniz donanımlı atölyemizde kapsamlı bir bakım işlemi gerçekleştirmekteyiz. Gezici servis araçlarımız Yenimahalle ve çevresinde günün 24 saati aralıksız hizmetlerini sürdürdükleri için gecenin bir yarısı dahi olsa aradığınız an ekiplerimize ulaşabilmektesiniz.

Kombi ve şofben arızaları günlük işlerinizi de aksatacağından sizlere vakit kaybettirmeyen, hızlı, garantili ve ekonomik sonuç sunan Yenimahalle Buderus Servisi firmamızla mutlaka irtibata geçin. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermekte, kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Orijinal Buderus yedek parça gereksiniminde ise sizleri hiçbir şekilde bekletmemekte ve montajını anında yapmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!