Yenimahalle Daikin Servisi

Yenimahalle Daikin servisi klimalarınız da yaşadığınız sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve ürünlerinizi en iyi verimle kullanmanızı sağlamak için hizmet vermektedir. Daikin markalı klimaların bakımından parça değişimine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetlere sadece bir telefon kadar yakınsınız.

Yenimahalle Daikin klima servisi hızlı teknik servis ekibi ve profesyonelliği ile klimalarda yaşadığınız sorunları hızlı bir şekilde çözerek ısıtma-soğutma problemlerinizi ortadan kaldırıyor.

– Keşif ve montaj: Servisimiz klima montajları için keşif gerçekleştirmekte ve en uygun alanı bularak montaj işlemini tamamlamaktadır. Klima nakil işlemleri de servisimiz tarafından yapılmakta ve ürünleriniz istediğiniz yere taşınarak montajı tamamlanmaktadır.

– Parça değişimi: Firmamız klimaların tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanmakta olup, ürünlerinizi daha uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı oluyor. Teknik servis süresince müşterilere geri bilgilendirmeler yapılmakta ve ürünlerinde bulunan sorun ve tamir süreci ile ilgili gereken bilgiler verilmektedir.

– Bakım: Klimaların daha uzun ömürlü olması ve en yüksek performansın alınması için rutin bakımların düzenli olarak yapılması gerekir. Servisimiz gaz değişiminden kimyasal temizliğe kadar klimalarınız için tam kapasiteli bakım hizmeti sunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!