Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombileriniz için Yenimahalle demirdöküm servisi tarafından verilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Verilen kombi bakım hizmetlerinde baca kontrolü, gürültülü çalışan kombilerin çalıştırılmaması, gaz ayarının yapılması ve kombi yanma odası temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Kombide arıza varsa tespit edilerek, onarımı için hizmet verilmektedir. Özellikle kombilerde baca kontrolü oldukça önemlidir. Tesisat filtresi temizlenmeli, tozlar alınmalı ve sıcak su akışı kontrol edilmelidir.

Sıcak su akışının sağlanmasından sorumlu olan şofben tüketicilerine kolaylık sağlamaktadır. Evinde şofbeni olan kişiler, gerekli zamanlarda şofbenin bakımını yaptırmalıdır. Günümüzde şofbenlerin yerini ise, kombiler almış durumdadır. Verilen klima bakım hizmetleri ise, farklı olarak iç ve dış ünitedeki nakil ve yer değişim işlemlerini, gaz kaçağı tespitini ve ortama uygun klima seçimini içermektedir.

Klimalarda yer alan parça problemlerinde orjinal parça kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca orjinal gaz kullanımı konusuna da dikkat edilmelidir. Klimada gaz kaçağı meydana gelirse, vakit kaybetmeden onarım işlemi yapılmalıdır. Alacağınız Yenimahalle Demirdöküm Servisi klima bakım hizmetleriyle klimalarınızın temiz ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece klimalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.