Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi çalışkan ve deneyimli personeller ile kurulu kadrosu ile her zaman mükemmel işlere imza atmıştır.

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombileriniz için Yenimahalle Demirdöküm Servisi tarafından verilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Verilen kombi bakım hizmetlerinde baca kontrolü, gürültülü çalışan kombilerin çalıştırılmaması, gaz ayarının yapılması ve kombi yanma odası temizliği gibi işlemler yapılmaktadır.

Kombide arıza varsa tespit edilerek, onarımı için hizmet verilmektedir. Özellikle kombilerde baca kontrolü oldukça önemlidir. Tesisat filtresi temizlenmeli, tozlar alınmalı ve sıcak su akışı kontrol edilmelidir.

Kombilerde gün içerisinde pek çok aksama ya da arıza ile karşılaşmak mümkündür. Kombiler konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi de kombide sürekli basıncın artması durumudur. Kombide basıncın artmasının altında farklı nedenler olabilir. Mesela ana eşanjörde bir delik oluşmuş ise su kaçırma meydana gelecektir.

Bu su kaçırma nedeniylede basınç yükselecektir. Kombinin genleşme tankında azot gazı azalmış bir durumda ise kombide genleşme olmaz ve basınç artar. Ayrıca sıcak boiler’ında bir delik var ise basınç göstergesi sürekli yükselecektir. Yani kombinizin basıncının artması pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Yenimahalle Demirdöküm Servisi ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra basıncı standart seviyeye indirecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Yenimahalle Demirdöküm Şofben Servisi

Sıcak su akışının sağlanmasından sorumlu olan şofben tüketicilerine kolaylık sağlamaktadır. Evinde şofbeni olan kişiler, gerekli zamanlarda şofbenin bakımını yaptırmalıdır. Günümüzde şofbenlerin yerini ise, kombiler almış durumdadır.

Günlük ihtiyaçlarımızın karşılanması adına kombişofbenklima ve kazanlar son derece önemlidir. Hem sıcak su hem ısınma hem de soğutma adına kullandığımız bu cihazlar pek çok elektronik parça ve aksamdan oluşmaktadır.

En ufak bir parça arızası bile ciddi sorunlara meydan verebileceğinden düzenli bakım ve kontroller önemlidir. Biz müşterilerimize yılda iki defa Demirdöküm kombi, şofben ve klimalarının bakımdan geçirilmesini öneriyoruz. Bizlerden rutin yıllık bakım isteyen müşterilerimize Yenimahalle Demirdöküm Servisi teknik birimimizi hemen yönlendiriyor ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Şofbenlerde karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi cihazın bir süre çalıştıktan sonra durmasıdır. Eğer Demirdöküm şofbeniniz bir süre çalıştıktan sonra duruyor ise diyaframda bir yırtık söz konusu olabilir.

Yenimahalle Demirdöküm Klima Servisi

Verilen klima bakım hizmetleri ise, farklı olarak iç ve dış ünitedeki nakil ve yer değişim işlemlerini, gaz kaçağı tespitini ve ortama uygun klima seçimini içermektedir.

Klimalarda yer alan parça problemlerinde orjinal parça kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca orjinal gaz kullanımı konusuna da dikkat edilmelidir. Klimada gaz kaçağı meydana gelirse, vakit kaybetmeden onarım işlemi yapılmalıdır.

Alacağınız Yenimahalle Demirdöküm Servisi klima bakım hizmetleriyle klimalarınızın temiz ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece klimalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi sizlere ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda gerekli her türlü teknik desteği sağlayan alanında uzman ekibi ile 24 saat aktif olarak hizmet veren şehrin en köklü firmasıdır. Yenimahalle gibi geniş bir yerde müşterilerimizin vakit kaybetmeden hizmet alabilmesi açımızdan son derece önemlidir.

Bu sebeple kazan, şofben, kombi ya da klimalarında ortaya çıkabilecek bir olumsuzlukta gezici servis araçlarımız ile hızla bulundukları yere yetişiyor ve sorunu tespit ederek doğru yöntemle ortadan kaldırıyoruz.

Baca sensörü ya da termokulp arızalarında da bu gibi bir olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz. Önce arızanın nereden kaynaklandığı saptanacak ve duruma en uygun yöntem ile onarımı Yenimahalle Demirdöküm Servisi teknisyenimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Klimalarda ise genellikle gürültü problemi ile karşılaşabiliyoruz. Klimanın gürültülü çalışması filtre kirlenmesinden ya da aksamların gevşemesinden kaynaklanabilir. Dış ünite aksamları kontrol edilmeli, vidalar gevşemiş ise sıkılmalıdır.

Ayrıca filtre kirlenmiş ise mutlaka temizlenmelidir. Filtre temizliğini kendiniz evinizde de yapabilirsiniz. Demirdöküm klimanızdaki ses sorunundan kurtulamaz iseniz Yenimahalle Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizden müşteri temsilcimize ulaşarak anında yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!