Yenimahalle Eca Servisi

Yenimahalle Eca Servisi 1Kış aylarında evlerinizi sıcacık bir yuvaya çeviren kombi cihazlarınızda yaşanan en küçük arızalar sağlık alanında çeşitli mağduriyetler ile sonuçlanabilir. Bu nedenle cihazınızın özellikle kış mevsimi öncesinde bakımının yapılması çok önemlidir.

Bu alanda Yenimahalle eca servisi hizmetlerimi içerisinde bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Baca kontrolünün yapılmasının yanında, kombi tesisat temizlikleri de yapılmaktadır. Gaz ayarı da bakım çalışmaları içerisinde kontrol edilmektedir.

Bazı durumlarda cihazınızın gövdesi aşırı ısınabilir. Gürültülü çalışabilir. Su damlatabilir. Bu durumlarda anında arıza onarım teknik destek talepleri yapılabilir. Arızaya önem vermediğinizde parça değişimine kadar bu sorunlar uzanabilir. Bu durumlarda da Yenimahalle eca servisi orijinal yedek parça kullanmakta ve cihazlarınızın sıfır ayarda çalışması sağlanmaktadır.

Klima gibi cihazlarınızın da montaj, bakım ve onarım alanında teknik destek veren firmamız, şofben gibi cihazlarınız içinde teknik destek sunmaktadır. Elektrik ile çalışan her cihaz zaman içerisinde aşınabilir ve önemli riskler ortaya çıkarabilir. Bu nedenle cihazlarınızın montajlarından başlanmak üzere bakım ve onarım çalışmalarında sağlanan teknik destek kalitesi ile cihazınızdan aldığınız verimi uzun yıllar sürdürebilirsiniz.

Yenimahalle Eca Servisi olarak Yenimahalle sakinlerine 25 yıldır olduğu gibi Eca marka kombi ve şofbenler konusunda her türlü teknik desteği sağlamaya devam ediyoruz. Kombi ve şofbenler her ne kadar farklı markalarla piyasaya çıkmış olsa da bu konuda lider markalardan biri ülkemizde Eca olmaktadır.

Yılların kaliteli markası Eca cihazları ile hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Ankara merkez ve ilçelerde Eca marka cihaz kullanan herkese alanında uzman personelimiz ile gerekli bakım onarım desteğini ise biz veriyoruz. Ankara Yenimahalle sakinleri Eca marka kombi ve şofbenlerinde yaşayabilecekleri en ufak sorunda dahi ekibimizden günün 24 saati yardım alabiliyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Tam donanımlı atölyemizde ise her tür Eca model kombi ve şofbenin yedek parçaları bulunmaktadır.

Alanında uzman eğitimli personelimiz gerektiği takdirde orijinal Eca yedek parça montajı yaparak cihazlarınızın tam kapasite çalışmasına yardımcı oluyor. İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri gezici servis araçları ile hızlı bir şekilde hareket ettiğinden Yenimahalle ve çevresindeki tüm müşterilerimiz hiçbir şekilde zaman kaybetmeden hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Yenimahalle Eca Servisi tek numaramızdan rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

Kombiler konusunda çok farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombinin su sızdırması ise bu arızalardan bir tanesidir. Kombi su sızdırmasının pek çok nedeni vardır. Eğer kombinize gerekenden fazla su basmış iseniz su basınç arızası ortaya çıkmış olabilir ve bu fazla su sızdırma gösterebilir.

Eğer cihazınızın su tankı delinmiş ise kombinizde su sızdırma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Tesisat bağlantısındaki gevşemeler ve vida problemleri de su sızdırmaya sebep olabileceğinden Yenimahalle Eca Servisi uzman teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra su sızdırma problemine karşı tedbirleri alacaktır.

Sıcak su ihtiyacını karşılama adına kullanılan diğer bir cihazlar Eca şofbenlerdir. Eca şofben ürünlerinde de farklı pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenin suyu ısıtmaması en çok aldığımız şikâyetler arasındadır. Termosifon arızaları, su ısıtıcısına enerji gitmemesi, kademe anahtarı arızası gibi durumlar Eca marka şofbeninizin suyu ısıtmama nedenleri arasındadır.

Şofbeninizden daha iyi verim alabilmek adına ayrıca suyu çok tazyikli açmak yerine daha az açarak daha fazla sıcak su elde edebilirsiniz. Yenimahalle Eca Servisi şofben bakım onarım birimleri sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Günün 24 saati bizlere Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yenimahalle Eca Servisi olarak Yenimahalle sakinleri için yılın 365 günü hizmetlerimize aralıksız devam etmekteyiz. Bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden online oalarak da ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturarak teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!