Yenimahalle Ferroli Servisi

Yenimahalle Ferroli Servisi, kombi ve şofben kullanıcılarına günün 24 saati teknik destek sağlayan alanında profesyonel bir firmadır. Kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını giderdiğimiz cihazlardır. Özellikle yıllık bakımları yapıldığı takdirde bu cihazlar gayet verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Kombiniz için daima profesyonel bir destek almanızı öneririz. Çünkü konuya markaya ve modele hâkim olmayan bir teknisyenden alacağınız hizmet ileride çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Kombinizden ısı alamama ya da şofbeninizden sıcak su alamama gibi sorunlar yaşadığınız vakit hiçbir şekilde zaman kaybetmeden uzman teknisyenlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan günün 24 saati hizmet almanız mümkündür.

Ferroli hem kombi hem de şofbenlerde oldukça kaliteli cihazlar üretmektedir. Ferroli markasını tercih eden Yenimahalle sakinlerine hem danışmanlık hem de bakım onarım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca donanımlı atölyemizde cihazlarınıza kapsamlı bakım da gerçekleştirebilmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız gezici servis araçları ile durmaksızın hizmet götürmeye devam etmektedir. Cihazınız için ister yıllık bakım olsun ister arıza onarım olsun profesyonel destek istediğiniz anda Yenimahalle Ferroli Servisi irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Günün hemen hemen 24 saati kullanılan ve hem ısınma hem de sıcak su temin etme için faydalanılan Ferroli kombilerde ortaya bir arıza durumu çıktığında Yenimahalle sakinleri profesyonel destek alma adına bizimle iletişime geçiyorlar. Kombiler konusunda en sık rastladığımız arızalardan bir tanesi gaz sızıntısı durumudur.

Gaz kaçak dedektörü dediğimiz bir cihaz kullanan ekibimiz, kombi gaz kaçaklarını tespit ederek sorunun üstesinden gelmektedir. Yapılacak yıllık bakımlar dahilinde cihazınızın tüm aksam ve parçaları kontrol edileceğinden herhangi bir aksaklıkta gerekli önlem Yenimahalle Ferroli Servisi ekibimiz tarafından alınacaktır.

Aşırı ısınma durumu kombilerde sık karşımıza çıkan bir diğer durumdur. Eğer sıcak suyu açtığınızda su gereğinden fazla ısınıyor ya da kalorifer petekleriniz aşırı ısınma sorunu yaşatıyor ise muhtemelen kalorifer hattında bir tıkanma söz konusudur. Özellikle uzun vadede temizleme işlemi yaptırmadıysanız tıkanmalarla karşılaşmanız mümkündür. Kalorifer hattı bakım ve temizliği için Yenimahalle Ferroli Servisi operasyon merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Ferroli marka kombilerinizde ortaya çıkabilecek herhangi bir aksaklıkta, arızada sizlere bunu kod ile bunu bildirmektedir. LED ekrandan görebileceğiniz bu kodlar sizlere hangi arızanın ortaya çıktığını söylemektedir. Her markanın kendisine has arıza kodları bulunmaktadır.

Ferroli marka kombinizin kodları kullanım kitapçığında ya da gövdedeki etiketinde görülebilmektedir. Ferroli kombi ya da şofbenlerinize dair aklınıza takılan her tür soruyu ya da teknik destek talebinizi Yenimahalle Ferroli Servisi irtibat numaramızı arayarak iletebilirsiniz.

Kombilerinizde meydana gelebilecek arızalar için Yenimahalle ferroli servisi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Elektronik kart tamir ve değişimi, baca kontrolü, kombiyle uyumlu bir oda termostatı kullanımı veya voltaj dengeleme regülatörü kullanımı gibi konularda kombi alanında hizmet veren Yenimahalle ferroli servisi sayesinde bilgi ve yardım alabilirsiniz. Kombide tasarruf yapabilmek için peteklerin açılıp kapatılmaması gerekmektedir. Bilmeden yapacağız işlemler, kombilerinize zarar verebilir.

Her ne kadar eski zamanlarda kullanılmış olsa da, şofben kullanımı günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Evlerde yerini alan şofbenler zamanla yerini kombilere bırakmıştır. Özellikle bacalı kombi kullananlar ise, hermetik cihaza geçiş yapmaya başlamıştır. Evde gaz kokusu duyulduğunda, ateş yakılmaması tedbir olarak gereklidir. Kombileriniz arızalandığında, orjinal parçalar ile değişim yapılmasına dikkat edilmelidir.

Yazın büyük ölçüde kullanımı artan klima kimyasal temizlik ve bakım gerektiren bir cihazdır. Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan klimalar ani sıcaklık değişimleri yaratmaması için bir anda çok yükseğe çıkartılmamalıdır. Aniden klimalı ve soğuk olan ortamlara geçilmemelidir. Klimada gaz kaçağı varsa, tespit edilmelidir. Soğutma seviyesinin ortalama 22 derece olmasına önem verilmelidir.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!