Yenimahalle Hotpoint Servisi

Yenimahalle Hotpoint Servisi 1Yenimahalle Hotpoint Servisi hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız için Yenimahalle semtinde her daim hizmet sunan kaliteli ve uzman bir servistir.

Yaşantımız içerisinde gerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde yoğun olarak kullandığımız beyaz eşyalar arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, derin dondurucu ve kurutma makinesi gelmektedir.

Ancak bu cihazlar yoğun kullanımları neticesinde bazen istenmeyen arızalar da meydana getirmektedirler. Bu gibi durumlarda Yenimahalle Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz tüm sorunlarınızın çözülmesini sağlayacaktır.

Hotpoint markasına ait olan beyaz eşya cihazlar konusunda tüm çalışanlarımız gerekli teknik eğitimleri ve kursları almış olup, konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimlidirler. Yenimahalle semtinin tamamına hizmet veren servisimize istenilen her saate kolaylıkla ulaşılabilir.

Buzdolabı cihazları bazen üst kısmını soğutup alt kısmını da soğutmama problemi yaratmaktadır. Bu gibi durumda akla ilk gelen kompresör arızasıdır. Ancak bazen buzluk kısmının kapasitesinden fazla doldurulması da bu duruma sebebiyet verebilir.

Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak bu tip sorunlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız ve 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz. İrtibata geçmeniz durumunda gezici servisimiz anında adresinize yönlendirilerek her türlü sorununuz çözümlenmektedir.

Bulaşık makineleri de bazen su giriş valfi arızası vermektedir. Pompa motoru devre dışı kaldığı zamanda bu tip sorunlar çıkabilir. Bu tip sorunlarınızda da Yenimahalle Hotpoint Servisi ile irtibata geçerek randevu almanız yeterli olacaktır.

Çamaşır makineleri bazen boşaltma sorunu yaşayabilir. Boşaltma sorunu var ise tahliye hortumunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca, çamaşır makineleri bazen sesli çalışabilir bu durum ise makinenin altındaki ayaklardan veya zeminin düz olmamasından kaynaklanabilir.

25 yıllık hizmet süremiz boyunca her zaman kaliteli hizmet sunan ve müşteri memnuniyeti sağlayan teknik servisimiz, Yenimahalle Hotpoint Servisiolarak bölge halkından her zaman takdir toplamışızdır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızdan tam verim almak için ilk olarak her daim kullanım kılavuzlarında belirtilen şekillerde kullanılması, ikinci olarak da düzenli olarak bakımlarının yapılması Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak tavsiyemizdir.

Hiç beklenilmediği anda arıza çıkarabilen cihazlar hayatımızda mevcut bir durum olduğundan teknik servis olarak nöbetçi personellerimiz mevcuttur. Bu nöbetçi personellerimiz her türlü arızalarınıza anında müdahale için 24 saat esasına göre görev yapmaktadır.

Beyaz eşyalarınızda oluşan her türlü sorununuzda bulunduğunuz konumunuza gelerek her türlü hizmeti vermekteyiz. Ancak bulunduğunuz yerde sorun çözülemeyecek ve cihazınız atölyeye gitmesi gerek ise tamamen ücretsiz bir şekilde cihaz atölyeye götürülür ve gerekli onarım işlemlerinden sonra yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Yenimahalle semtinde her kesime hizmet götüren Yenimahalle Hotpoint Servisi isimli firmamız bu konuda da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, yıllardır yatırımlarına devam etmektedir. Ayrıca çalışanlarına da her türlü eğitim ve seminerlere katılma imkanı vererek onlarında kişisel gelişimlerine ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!