Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi 1Yenimahalle Kombi Servisi, yıllardır Yenimahalle sakinlerinin kombi bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapmakta, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kombiler evlerden ve işyerlerinden eksik olmayan günlük ihtiyaçları maksimumda karşılayan önemli cihazlardır. Eskiden kombi sayısı düşükken şimdi hemen her yere hat çekilmesi ile kombiler her mahalle ve sokakta kullanılmaktadır.

Bu denli yoğun kullanılan cihazların bakımlarının da tam yapılması gerekir. Yıl içerisinde hiçbir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız kombi genel bakımı için Yenimahalle Kombi Servisi teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

İso 9001 belgeli servisimiz ayrıca yılın en iyi servisi ödülü sahibidir. Müşterilerine sunduğu sınırsız hizmet anlayışı ile bu alanda yaptığı işlerle imzasını atmıştır. Kombiler sık kullanıldığından gün içerisinde hiçbir şekilde arıza kabul etmeyen cihazlardır.

Ortaya çıkacak arızalar ise hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmalıdır. Bu konuda hayli titiz olan firmamız gezici servis araçları ile anında kombi arızasının olduğu yere gidiyor ve profesyonel bir şekilde arızayı ortadan kaldırıyor.

Üstelik bunu garantili bir şekilde yapıyor. Kombilerinize uyguladığımız tüm müdahaleler bilinçli uzman müdahalesidir. Sonuna kadar yaptığımız işlerin arkasında olduğumuzu da verdiğimiz garanti ile belli etmekteyiz.

Kombiler konusunda gün içerisinde aldığımız arıza kayıtları arasında çok ısınma ve bu ısınmaya bağlı olarak gelişen sesin ortaya çıkması vardır.  Kombinizde şayet ısındıkça bir ses durumu var ise eşanjör kireç bağlamış demektir.

Kireç temizleme işlemini firmamız sizler için uygun donanımlı araçları ile yapacaktır. Bacalı kombilerde ses sorunu pompa arızasından ortaya çıkabilir. Pompanın temizlenmesi sesi gidermede faydalı olabilir.

Ancak pompa tamir edilemeyecek bir düzeyde ise yenisi ile değiştirilmelidir. Her marka her model kombi için orijinal yedek parçalarımız mevcuttur. Araçlarımızda getirdiğimiz orijinal yedek parça ile sizleri bekletmeden hemen değişimi gerçekleştiriyoruz.

Kombilerin aşırı ısınma sorununa karşı eğer bu ısınma ile beraber su basıncı artıyor ise genleşme tankında azot gaz basıncının yeterli seviyede olmadığı anlamına gelir. 1,5 derece ibrede hava basılması gereklidir.

Tankın da bu işlemler neticesinde kontrol edilmesi gerekir. Eğer tankta sorun varsa ona göre uygun bir müdahale gerekecektir. Yenimahalle Kombi Servisi olarak bu ve bunun gibi kombinizde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda gerekli işlemleri yapıyoruz.

Ankara için tek sabit numaramız olmakla beraber internet sitemizden online ya da GSM hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yenimahalle’de kombi konusunda uzman bir servis arıyorsanız tek yapmanız gereken Yenimahalle Kombi Servisi numaramızı çevirmek olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!