Yenimahalle Lambert Servisi

Yenimahalle Lambert Servisi 1Yenimahalle Lambert servisi her gün ve her saat boyunca sizlere hizmet vermektedir. Gerek güler yüzlülüğü, gerek profesyonel personel ekibi sayesinde kurulduğu günden bu yana en hesaplı hizmeti sizlere vermektedir.

Ankara ilinin Yenimahalle semtinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu servis, sizler için olabilecek en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Her kombide olduğu gibi Lambertkombilerde de bar basıncınızın sabit olması gerekiyor. İdeal gaz basıncı aralığının 1.0 ile 2.0 olduğu İmmergas kombilerde 1.5 bar basıncının sabit olması oldukça önemlidir.

Çünkü kombinizin çalışması sırasında bar basıncının aşağı ya da yukarı doğru dalgalanması basınç sorunu yaşadığınız anlamına gelmektedir.Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilir ve basıncı ayarlayabilirsiniz.

Kombi eşanjörlerinin rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Yenimahalle Lambert servisi kombi eşanjörlerinizin 2 yılda bir temizliğini farklı kimyasallar kullanarak yapmaktadır. Sağlık için tehdit oluşturmayacak kimyasallar ile temizlenen eşanjörler kombinizin çok daha uzun süre kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Lambertkombi modelleri için sertifikalı ve profesyonel bir şekilde eğitim almış olan personel ekibimiz sayesinde güvenle kombilerinizin bakımını, tamirini ve temizliğini yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda profesyonel bir eğitim almış olan bu ekip personelleri, tamamıyla çözüm odaklı çalışarak haftanın her günü ve her saati sizin kombiniz ile alakalı problemlerinizi çözmek için hazırda bekliyor. Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde oturan müşterilerimiz rahatlıkla Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek kombi problemlerini çözüme kavuşturabilirler.

Kombilerin kullanımı sırasında kaçak akım ve ana kartın zarar görmesini engellemek için kesinlikle regülatör kullanılmalıdır. Regülatör kullanımı hem elektrik kaçağı ya da elektrik arızalarının önüne geçer, hem de ana kartınızın zarar görmesini engeller.

Ancak ana kartınızın zarar görmesi durumunda Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla ana kart tamiri yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan bu servis sayesinde ana kartınızın değişimini de sağlayabilirsiniz.

Kombinizin yaz ve kış aylarındaki ayarları birbirinden daha farklıdır. Mevsim değişikli yaparak kombinizin ayarlarını düzenleyebilir, ya da Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek ayarlarınızı profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanacağınız alana göre kombi seçiminiz de oldukça önemlidir. Mutfağa konulacak olan kombinin etrafının tamamının kapalı olmaması gerekmektedir. Acil bir durumda kombi ulaşılabilir yerlerde kullanımı kolay olmalıdır.

Sizler için en hesaplı ve profesyonel hizmet garantisi sunan Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde kombinizin temizliğini ve bakımını yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda İmmergas kombileri için özel eğitim almış bu profesyonel ekip sizler için yedek parça stoğu da bulundurmaktadır.

Yedek parça değişimi ve tamir hizmeti de alabileceğiniz bu servis sayesinde kombileriniz için uzun süreli ve verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. 7-24 açık olan hat ve mail yolu ile bu servisle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!