Yenimahalle Protherm Servisi

Yenimahalle Protherm Servisi 1Yenimahalle Protherm Servisi, Protherm kullanıcılarını hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, her türlü teknik problemde en hızlı şekilde kapılarına geliyor. Ankara’nın geniş alana yayılmış olan kalabalık ilçelerinden Yenimahalle’de Protherm ürünlerini tercih eden herkes kaliteyi tercih ediyor.

Protherm’in kalitesine yaraşır servis anlayışını insanlara sunan köklü servis Yenimahalle Protherm Servisi sadece tek bir telefonla evlerinize işyerlerine geliyor.

Protherm kombi klimalar yaz kış ısınma, soğutma sıcak su ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılayarak insanlara kaliteli ürün sunuyor. Eski yeni fark etmez, Protherm ürünlerinde her türlü bakım ve onarım servisi Yenimahalle Protherm Servisi ile gelir. Genel bakım, filtre temizliği, gaz kaçağı tespiti, iç ve dış ünite bakım ve onarımı gibi aklınıza gelebilecek tüm arıza bakım ve onarımlarınız anında yapılmaktadır.

Kombilerde meydana gelen sorunlardan bir tanesi basınç düşmesidir. Basınç normal şartlarda her 10 dakikada bir düşüyor ise bir problem var demektir. Bunun için gerekli adımları atmanız gerekecektir. Kaçak kontrolü bu aşamada yapılması gereken ilk şeydir. Kombinin herhangi bir yerinde su kaçağı, sızıntı var mı kontrol edilmelidir.

Kombide, tesisat ya da peteklerde su kaçağı olup olmadığı iyi araştırılmalıdır. Kaçak olup olmadığına dair teknisyenlerimiz gerekli denetimleri yaparak tespit gerçekleştireceklerdir. Gözünüzün gördüğü şekilde bir su kaçağı yok ise kombinin 10 dakika bir sürede basınç sıfırlanması söz konusu olamaz.

Kombi bu durumda muhakkak su kaçırıyordur ve tespitinin yapılması gerekir. Yenimahalle Protherm Servisi olara sizler için gerekli testleri yapıyor ve cihazınızda nerede su kaçağı var anında buluyoruz. Böylelikle kombinizde herhangi bir aksama problemi kalmıyor.

Klimalarda ise genellikle fan sorunları ile karşılaşıyoruz. Kompresör ve iç ünite fanı çalıştığı halde dış ünite fanı çalışmıyor ise iç ünite kartı üzerinde bulunan SSR arıza yapmış olabilir. Ancak şöyle bir not düşmek gerekirse dış ortam sıcaklığı yüksek ise ve cihaz ısıtma modunda çalışıyorsa dış ünite fanı böyle bir durumda durabilmektedir. Ancak dış ortamla alakası olmadan durumlarda iç ünite kartına bakmak gerekecektir.

İç ünite ve dış üniteyi birbirine bağlayan kabloların sırasında bir yanlışlık olabilir. Kopukluk da olabilir ki böyle bir durum varsa müdahale edilmelidir. Fan motorunun çalışma kondansatörü bozuk ise böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Klimanızdaki bu arızayı bulmak için Yenimahalle Protherm Servisi birimimiz en kısa sürede donanımlı araçları ile evinize gelerek gerekli bakımları yapacaktır. Protherm cihazlar konusunda aklınıza takılan tüm sorular ve sorunlar için bize ulaşın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!