Yenimahalle Regal Servisi

Yenimahalle Regal Servisi 1Yenimahalle Regal Servisi, Ankara Yenimahalle’de Regal ürünlerini kullananlara teknik anlamda yılın 365 günü destek sağlamaktadır.

Regal marka beyaz eşyatelevizyon ve kombiler ile evlere, işyerlerine sıklıkla giren ürünler kaliteli ve bir o kadar kullanışlı olmaları ile dikkatleri çekiyor. Regal’in ülkemizde bu denli çok alıcısı varken elbette başkent Ankara da kitle oldukça geniştir.

Bu kadar talep doğrultusunda Ankara’da Regal için en geniş servis ağı da hizmetten eksik kalmıyor. Yenimahalle Regal Servisi geçmişten günümüze çıkardığı birbirinden donanımlı, teknolojik ürünleri ile mutfaklarda banyolarda salonlarda her türlü konforu sağlamıştır.

Teknolojik ürünler dünya standartları ile aynı anda ülkemizde yer almaktadır. En küçüğünden en büyüğüne kadar Regal markası altında bu ürünleri kullanmak mümkündür.

Diğer markalarda olduğu gibi Regal marka cihazlarda da belirli kullanım koşulları vardır. Kullanım kılavuzu dahilinde cihazların düzgün bir şekilde kullanılması gerekir. Cihazlar yıllık bakımı yapıldığı takdirde uzun vadede hiçbir sorun çıkarmayacak şekilde işlem görür.

Ancak ortaya kullanım dışı devresel ya da elektriksel arızalar çıktığı takdirde Ankara’da Regal markası konusunda uzman ve garantili hizmet veren Yenimahalle Regal Servisi teknisyenleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz eşya ve klimalar günlük ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılamaktadırlar. Gıdalarımızı buzdolaplarında sağlıklı bir şekilde saklarken çamaşırlarımızı çok programlı çamaşır makinemizde yıkıyor bulaşıklarımızı son teknoloji bulaşık makinesinde temizliyoruz. Ancak bu elektronik cihazlar belirli aralıklarla Yenimahalle Regal Servisi tarafından bakım yapılmadığı zaman teklemeye başlayabiliyorlar.

Hangi sebeple olursa olsun arızaya geçen bir cihaz ister büyük olsun ister küçük can sıkmaktadır. Ancak Yenimahalle Regal Servisi hızlı ve garantili servisi ile sizleri mağdur etmiyor, gerekirse orijinal yedek parça cihazınızın çalışması için her türlü desteği veriyor.

Buzdolapları gıdalarımızı bozulmadan sakladığımız yer olara daima soğuğu muhafaza etmelidir. Ancak bazı durumlarda buzdolabından istediğimiz verimi alamayabiliyoruz. Örneğin buzdolabınız su akıtıyorsa bu ciddi bir sorundur ve derhal Yenimahalle Regal Servisi tarafından onarılması gerekir.

Buzdolabının su akıtmasına neden olan pek çok sebep ortaya çıkmış olabilir. Öncelikle buzdolabının sıcaklık ayarı doğru bir şekilde yapılmış mı kontrol edilmelidir.

Sıcaklık ayarı uygun bir seviyede değilse en uygun seviyeye getirilir. Bunun için cihaz kılavuzuna bakabilirsiniz. Su kanalının tıkanıp tıkanmadığından emin olmak için buzdolabının sebzelik bölümünde su birikintisin in olup olmadığı Yenimahalle Regal Servisi tarafından kontrol edilir.

Su birikmişse şayet su kanalı tıkanmış olabilir dikkatlice temizleyiniz. Buzdolabınızın kapısının doğru bir şekilde kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz.

Buzdolabı kapısı düzgün kapanmıyor ise bu sızıntıyı dolabın arkasında görebilirsiniz. Buzdolabının kapısının kapanması son derece önemlidir. Eğer sorun çözülmediyse mutlaka Yenimahalle Regal Servisi olarak bizimle irtibata geçiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!