Yenimahalle Vestel Servisi

Yenimahalle Vestel Servisi 1Yenimahalle Vestel Servisi arızalarınızı yılların birikimi ve tecrübesi ile çözüme kavuşturuyor, tüm işlemlerini hiç bir eksik ve pürüz kalmayacak şekilde tamamlıyor. Vestel markası ile üretimi yapılan klima şofben beyaz eşya gibi ürünlerinizi yerinde tamir ediyoruz. Aynı şekilde televizyon kurulumunuz ve kanal ayarınız da tarafımızdan titizlikle yapılmaktadır.

Buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin bozulmasını beklemeyin. Belli aralıklarla kontrollerini yaptırmanız ileride oluşabilecek arızalarınızın erkenden önlenmesi adına çok doğru olacaktır. Yenimahalle Vestel Servisi bakım ve montaj işleriniz için de görev almaya hazırdır.

Klima bakımı için öncelikle ürünün iç üfleme fanlarından başlanmalı , hava kanalları ve filitreler dikkatli bir şekilde temizlenerek ilaçlanmalıdır. Aynı şekilde dış ünite dediğimiz motor bölümü de özel maddelerle temizlenmeli ve gaz kontrolü yapılmalıdır. Gaz olmadan yeterli derecede soğuk hava elde edemezsiniz.

Yenimahalle Vestel Servisi klima ünitenize uygun olan ve kesinlikle orjinal gaz ilavesi yapmaktadır. Markasız, uyum sağlamayan, orjinalliğinden süphe duyduğunuz klima gazını asla bastırmayınız. Klima kullanımında insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde soğuk hava ayarı yapmak önemlidir.

Ayrıca iş yerlerinde kullanımı yapılan klima cihazlarına yılda en az 2 kere , evlerde sadece yaz döneminde kullanılan cihazlara ise yılda 1 defa bakım yaptırmak uygun olacaktır.

Yenimahalle Vestel Servisi ürünlerinin nakil ve kurulum aşamasında da devrededir. Taşınma esnasında ürünlerin zarar görmemesi için mutlaka bilen birinin görev alması gerekir. Garanti başlangıcı için de mutlaka bir Vestel Servisi ile iletişime geçmek gerekir.

Yenimahalle bölgesi gibi Ankara ilinin seçkin semtlerinden birinde yaşıyorsanız ve servis ihtiyacınız doğmuşsa mutlaka Yenimahalle Vestel Servisi ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

Hizmette sınır tanımayan yapımızla yılın hangi mevsimi olursa olsun daima görevimizin başındayız. Televizyon montajı , duvar aparatı temini , ayak , kanal ayarı, uydu kurulumu gibi sorunlarınız için de servis merkezimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Randevu ile çalışan arkadaşlarımız kaydınızı arzu ettiğiniz gün ve zaman dilimine uygun açacaktır.

Yenimahalle Vestel Servisi Ar-Ge çalışmaları ile kullanıcılarına sürekli yenilikler sunan Vestel markasının seçkin bir koludur. Ürün geliştirme konusunda oldukca başarılı olan markamız, bir çok keşfi de başarı ile gerçekleştirmiş , kullanıcılarına sunmuştur. Elektrik enerjisi ile çalışan cihazlarında sarfiyatı minimuma indiren Vestel , bu konunun üzerine titizlikle eğilmektedir.

Enerji üretiminin çevreye olan zarlı etkilerinin bilinci ile hareket eden Vestel , ürün gelişiminde bu konuya ayrı bir yer ayırmıştır. Müşteri ilişkilerinde de ayrı bir dikkat içinde olan Yenimahalle Vestel Servisi bünyesinde görevli elemanlarımız her türlü mekanik ve psikolojik eğitimden geçirilerek göreve başlatılmıştır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!