Yenimahalle Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Yenimahalle Viessmann Servisi uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar üreten Viessmann markasının Ankara Yenimahalle Bölgesinde faaliyet gösteren koludur. Kombi ve şofben gibi seri üretmi yapaılan ısıtma ve soğutma cihazlarının tamir & bakım konularında başarılı müdahalelerde bulunan şirket personellerimiz deneyimlerini ve ustalıklarını her zaman göz önünde bulunduracak çalışmalar içinde olmuştur. Yenimahalle Viessmann Servisi periyodik bakım, yedek parça tamir ve montaj birimleri ile bölge halkının uzun yıllardır yakından tanıdığı ve işlerini güvenerek yaptırdığı bir merkezdir.

Viessmann müşterileri markayı özellikle tercih ederler. Seçkin ve bilinçli kitlelerden oluşan müşteri portföyümüz gün geçtikçe kabarmaktadır. Bu nedenle biz de her geçen gün kendimizi geliştirerek , servis hizmetlerimizdeki değişimlere ayak uydurmaktayız. Yenimahalle Viessmann Servisi kombi ve klima cihazları gibi bireysel kullanım için üretilen ve sıcak su ile ısınma ihtiyacımızı kaliteli biçimde karşılayan cihazlarınızın en güvenilir tamir merkezlerinden birisidir. Ayrıca merkezi sistem olarak adlandırılan apartman kazanları ve brulörlerine de müdahalede bulunabilme kapasitemiz vardır. 

Yenimahalle Viessmann servisi revizyon gerektiren kombi klima şofben brulör ve kazan cihazlarınızı yerinden alarak atölye bakımı için hizmet merkezimize getirmekte ve komple elden geçirerek yenileme çalışmasında bulunmaktadır. En küçük civatasına kadar, eksiksiz ve boşvercilik yapmaksızın sökülerek revize edilen ürün tekrar toplanıp teste sokulur. Belirli bir süre kontrol altında tutulup, performansında düzensizlik olmadığına dair kanaat edildikten sonra eski yerine montajı yapılır ve bir süre de orada denenir. Tam manası ile kontrolü tamamlanan Viessmann markalı cihazınız bu aşamadan sonra gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için size telim edilir.

Klima cihazlarındaki başarılı üretimleri ile de dikkat çeken Viessmann montaj gibi ağır işçilik isteyen müdahallerinizi de kolaylıkla yaptırableceğiniz bir işletmedir. Demontaj , ürün nakli , yer değişimi , borulama gibi sizin yapamayacağınız işler için de bizi çağırabilirsiniz. Yaz aylarının kurtarıcısı ve iklimlendiricisi olan klima cihazları hayatımızda değişmez bir yer edinmiştir. Viessmann klimalar A++ performansı ile minimum enerji sarfiyatında bulunmaktadır.

Yüksek verimin yanında düşük elektrik faturası anlamına da gelen bu işleyiş, tüm Viessmann klima ürünlerinde değişmez bir konudur. Opersyon Merkezimizde görev yapan personellerimiz teknik konularda da donanımlıdır, bu sebeple küçük sorunları tarif ederek, usta çağırmadan telefon yolu ile çözebilmekteyiz. Lütfen öncelikle Yenimahalle Viessmann Servisi ile iletişime geçerek ön bilgi veriniz, belki de servis çağırmadan basit şekilde arızanızı giderebiliriz.